DOMY DREWNIANE

O Nas

Jesteśmy rodzinną firmą z wieloletnim doświadczeniem, które zdobywaliśmy pracując w najlepszych firmach produkujących domy drewniane w Polsce. Obecnie od 2011 roku wykonujemy domy drewniane pod własnym szyldem „ECO-DOM” . Cieszymy się gronem samych zadowolonych klientów. Naszą specjalnością są domy mieszkalne o konstrukcji szkieletowej. Dzięki doświadczeniu i doskonałej znajomości sztuki ciesielskiej potrafimy wykonać praktycznie wszystkie możliwe konstrukcje drewniane.

Decydując się na nasze usługi, masz pewność, że prace zostaną wykonane zgodnie ze sztuką budowy domów drewnianych. Od początku istnienia naszej firmy nigdy nie spóźniliśmy się z wykonaniem inwestycji w ustalonym terminie.

Naszym atutem jest to, iż możemy wykonać każdy projekt domu drewnianego przedstawiony przez klienta lub wspólnie z biurem architektonicznym możemy zaprojektować Twój własny wymarzony dom w indywidualnej konfiguracji

Poprzez technologię wykonywania prefabrykatów ścian budynku na naszej hali produkcyjnej jesteśmy w stanie przyśpieszyć budowę domu w stanie surowym zamkniętym do trzech tygodni, a deweloperskim do dwóch miesięcy.

Przejdź do góry strony